Meie tegemistest

Olen alati mõelnud, et põnev on teada, milline on iga ettevõtte lugu, kes on selle taga ja kuidas sai alguse. 

Tere, mina olen Silli ja mina olen ettevõtte Paberikaunitar OÜ asutaja. Paberikaunitar on väike ettevõte, mis alustas oma tegevust 2015 aastal. 

Huvi meisterdamise vastu on olnud mul alates lapsepõlvest. Meisterdamisega rohkem hakkasin aga tegelema peale esimese lapse sündi kodus olles. Internetis ringi vaadates imetlesin alati teiste ilusat käsitööd. Teiste tööd vaadates tekkis uudishimu, kuidas miski tehtud on. Hakkasin uurima erinevate materjalide, tehnikate ja võimaluste kohta. Käisin koolitustel ja katsetasin, kuni jõudsin paberitöö juurde. Minu esimeseks armastuseks käsitöö vallas on ja jääb alatiseks paberist käsitöö õnnitluskaartide meisterdamine. Peagi lisandusid õnnitluskaartide meisterdamisele juurde veel käsitöö albumid, karbid ja palju muud, mida sai valmistada paberist. Nii kasvaski väiksest enda tarbeks meisterdamisest välja oma ettevõte. 

Oma meisterdamise teed alustades tegelesin ainult paberist käsitööga, kuid mida aeg edasi tekkisid juurde ka muud huvid. Nüüdseks on lisandunud paberitööle juurde veel puutöö ja graveerimine. 

Mul on väga hea meel sind näha Paberikaunitar OÜ lehel. Loodan, et leiad meie E-poest endale meelepärased tooted. Kui sul endal on mingi vahva idee, mida sooviksid teostada, siis kirjuta meile kindlasti. Meie inspiratsiooniks on Teie soovid ja unistused – teeme need teoks.